Click to Watch in HD > CS U - Dinamo 2-1.Meci frumos practicat de cele două echipe !

Watch Rezumat CS U - Dinamo 2-1. După o primă repriză fără goluri, în partea a doua a jocului cele două echipe au dat drumul la robinet și n-au oferit doar ocazii, ci și reușite. Andrei Ivan a deschis scorul în minutul 55 cu o execuție de geniu. L-a lobat pe Brănescu, care s-a rezumat doar să privească mingea. Sergiu Hanca a înscris primul gol pentru Dinamo în minutul 62, când a făcut ce a vrut cu apărarea Craiovei. În minutul 72, o centrare a lui Brigeag l-a păcălit pe Brănescu și a intrat în plasă. Situația devine dramatică pentru Dinamo, care a ajuns la a 3-a înfrângere consecutivă în Liga 1. Este pe locul 8, cu 16 puncte și s-a distanțat de formațiile din play-off. CS U Craiova adună 23 de puncte și se apropie la 3 lungimi de Steaua, care a pierdut pe teren propriu cu Gaz Metan. *Donatii:https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick and hosted_button_id=LRYUA9RCSX6PS *Apreciați pagină de facebook Vasi Sports:https://www.facebook.com/vasisports/ *Abonati-vă sau vizitati canalul Vasi Sports:https://www..com/channel/UC_b692lfO51ssXVcYNSVaDA?sub_confirmation=1 Date de contact AUTOR -Skype-Vasi Pînzariu/Vasi Sports -Facebook-https://www.facebook.com/profile.php?id=100008991766229