Click to Watch in HD > Steaua - CS U Craiova 2-1. Echipa lui Reghecampf s-a distanţat la şase puncte de olteni

Watch Rezumat video Steaua - CS U Craiova 2-1. Steaua s-a distanţat în fruntea clasamentului din Liga 1 după victoria din derby-ul etapei a 11-a, 2-1 contra lui CS U Craiova pe Arena Naţională. Echipa lui Laurenţiu Reghecampf a deschis scorul în minutul 17, prin William De Amorim, aflat la al doilea gol după venirea de la Astra. Oltenii au egalat cu patru minute înainte de pauză prin Bogdan Vătăjelu şi au început mai bine şi repriza secundă, cu două ocazii de a prelua conducerea. Steliştii s-au impus după penalty-ul acordat în minutul 75 pentru un henţ comis de Acka şi transformat de un alt fost jucător al Astrei, Fernando Boldrin. Steaua - CS U Craiova s-a încheiat 2-1, iar roş-albaştrii se află la şase puncte distanţă de principalele urmăritoare, Craiova şi Viitorul, şi la zece puncte în faţa rivalei Dinamo. *Donatii:https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick and hosted_button_id=LRYUA9RCSX6PS *Apreciați noua pagină de facebook Vasi Sports:https://www.facebook.com/vasisports/ *Abonati-vă sau vizitati canalul Vasi Sports:https://www..com/channel/UC_b692lfO51ssXVcYNSVaDA?sub_confirmation=1 Date de contact AUTOR -Skype-Vasi Pînzariu/Vasi Sports -Facebook-https://www.facebook.com/profile.php?id=100008991766229